creativeangelsfamilychildcare.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Degrassi: Nowe pokolenie / Degrassi: The Next Generation (2001-1011)Seriale creativeangelsfamilychildcare.com

Degrassi to szkoła, która nie różni się od innych. Zwykli nauczyciele, zwykli uczniowie, a nawet zwykłe sale... Jednak to tylko pozory. W tej na ogół spokojnej szkole, są problemy, o których pojęcia nie mają ich nauczyciele oraz rodzice. Nastolatkowie nie tylko przechodzą przez trudny okres dojrzewania, ale dowiadują się jednocześnie jaki smak ma prawdziwe życie. Ucząc się tego sami od siebie, poznają jak dużo ich dzieli. Poczynając od zwykłych kłótni, a kończąc na tragicznych wypadkach! O tym co może przeżyć gej, który nie jest szanowany; o tym, że nasi przyjaciele stają się najgorszymi wrogami potrafiącymi okraść nasz dom. Wszystko to jak i wiele innych perypetii przedstawione jest w tym serialu. Po kolei doznajemy szoku, którym jest metamorfoza głównych postaci, czy też ich zachowania. Problemy sercowe oraz rodzinne nie będą nam obce - ale obca może się okazać osoba, która przeżywa to wszystko naraz.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18217 Online:19 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze creativeangelsfamilychildcare.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis creativeangelsfamilychildcare.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.