creativeangelsfamilychildcare.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Jak w niebie - Just Like Heaven (2005) dodany: 10/03/2011

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
10/03/2011
Wyświetleń:
2479
Komentarzy:
1
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Elisabeth jest bardzo zapracowanym lekarzem, dbającym o dobro pacjenta, walczącą o etet w jednym z większych szpitali w San Fransisco. Gdy jej przełożony po ponad dobie nieustającej pracy każe jej iść do domu, wychodzi ze szpitala, ładnie ubrana, gdyż po raz pierwszy od dawna ma mieć randkę (zorganizowaną przez jej siostrę), jednak w drodze coś ją zatrzymuje... David (Mark Rufallo) już dwa lata żyje sam, jednak nie może zapomnieć kobiety, którą stracił. Stał się outsiderem i, chcąc zmienić swoje życie, postanawia przeprowadzić się, jednak żadne mieszkanie mu nie odpowiada. W końcu znajduje dla siebie świetne mieszkanie. Nagle jedak okazuje się, że zajmuje je pewna kobieta. Z początku działają sobie na nerwy, po pewnym czasie chce ją zobaczyć znowu... okazuje się, że tylko on może ją zobaczyć. Dziewczyna jest w śpiączce, jej siostra ma podjąć decyzję, czy nadal ją podtrzymywać przy życiu, a Mark musi ją przekonać, że ona wciąż ma szansę na powrót do życia...


Jak w niebie - Just Like Heaven (2005) dodany: 10/03/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • magdajaszczak3: (2011-03-12 o godz. 18:09:39)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18220 Online:12 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze creativeangelsfamilychildcare.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis creativeangelsfamilychildcare.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.