creativeangelsfamilychildcare.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Parszywa dwunastka 4 (1988) lektordodany: 14/03/2010

Gatunek:
Wojenne
Data Dodania:
14/03/2010
Wyświetleń:
2145
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Jeszcze jedna z telewizyjnych wersji znanego filmu Roberta Aldricha z 1967 roku quot;Parszywa dwunastkaquot;. Akcja dramatu rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej. Bohaterami są przestępcy, którzy formują się w doborową drużynę, gotową do największych poświęceń w walce z wrogiem. W kolejnej karkołomnej akcji, los rzuca ich do Istambułu, gdzie podróżują Orient Expressem, pilnie strzeżonym przez esesmanów.
W Turcji, na rozkaz Hitlera, grupa jego oficerów ma utworzyć nową quot;czwartą rzeszęquot;. Przywódca narodu niemieckiego dąży za wszelką cenę, by Niemcy znowu stały się potęgą, nawet jeśli przyjdzie im przegrać wojnę.


Parszywa dwunastka 4 (1988) lektordodany: 14/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18220 Online:14 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze creativeangelsfamilychildcare.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis creativeangelsfamilychildcare.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.